Last minute lyžování v Itálii | Last minute do italských Alp

alpy-bg-header-title.png
     
         

Last-minute v italských Alpách

 

Pokud jste ze svých letních dovolených zvyklí čekat na zájezdy last-minute, pro zimní dovolenou trávenou v italských Alpách toto není dobrým receptem. Italské Alpy jsou velice oblíbenou destinací a proto zájezdy typu last-minute nejsou běžné. I v případě, že pojedete takříkajíc na vlastní pěst, je dobré mít ubytování zamluvené předem, při vybírání hotelu až na místě si totiž budete muset připlatit.

Last minute zájezdy italské Alpy

OdDníKamDop.Str.Cena
 
 

 Last minuty v případě lyžařských nebo poznávacích zájezdů spojených se sportovními aktivitami v Alpách nejsou pravidlem, ale občas na ně lze narazit, když pro nemoc někdo vypadne nebo je třeba doobsadit autobus. Cestovní kanceláře nabízejí spíše věrnostní slevy, slevy pro seniory a v poslední době také slevy prvního momentu. Jde vždy řádově jen o několik, ne více než 5 míst a maximálně 8 % z ceny. Některé také nabízejí tzv. kolo štěstí, kdy zaplatíte nízkou cenu s tím, že do poslední chvíle nevíte, do jaké ubytovací kapacity ve středisku jedete. Můžete si výrazně polepšit, pohoršit jen zcela výjimečně. Jde o nákup kapacit na poslední chvíli, což přináší cestovkám výrazné slevy, které mohou promítnout do nabízené ceny.

Podobně důležitý je i výběr pokoje. Za výhled na moře se platí, stejně jako za balkón na horách. Na rčení typu,  většina pokojů má balkón, nepřistupujte, zrovna Vy můžete bydlet v přízemí s výhledem do rozoraného  svahu, vedle kuchyně, kde od 5:30 ráno panuje čilý ruch. Proto si požadavky na ubytování a na místo v autobuse vyjasněte již v CK. Delegát na místě už nic nevyřeší, protože CK nakoupila právě a jen ty nejlevnější pokoje bez balkonu, v přízemí a s výhledem do severního svahu. Italské hotely často dělí pokoje na standard, comfort a superior. Už za comfort se obvykle připlácí.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje